Picture (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Picture
sk: Obrázok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: create
sk: vytvoriť

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Caption
sk: Popis

en: Automatic
sk: Automatický

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Custom caption
sk: Voliteľný titulok

en: About
sk: Informácie o

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: Uses
sk: Používa

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Nothing
sk: Nič
