Picture (7.x-2.6) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Picture
dz: པར།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
