Picture (7.x-2.6) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Picture
et: Pilt

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Caption
et: Pealkiri

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: Sizes
et: Suurused

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: Uses
et: Kasutab

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Breakpoint group
et: Murdepunkti grupp

en: Select an image style for this breakpoint.
et: Vali selle murdepunkti pildistiil.
