Picture (7.x-2.6) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Picture
fi: Kuva

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Content title
fi: Sisällön otsikko

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Title text
fi: Otsikkoteksti

en: Sizes
fi: Koot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Custom caption
fi: Kustomoitu alue

en: About
fi: Tietoja

en: Per page gallery
fi: Sivugalleriakohtaisesti

en: Per post gallery
fi: Lähetyskohtainen galleria

en: No gallery
fi: Ei galleriaa

en: Uses
fi: Käyttää

en: Image type
fi: Kuvan tyyppi

en: Alt text
fi: Alt teksti

en: Import code
fi: Importoi koodi

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Per field in post gallery
fi: Lähetyksen kenttäkohtainen galleria

en: Per field in page gallery
fi: Sivukenttäkohtainen galleria

en: Gallery (image grouping)
fi: Galleria (kuvien ryhmittely)

en: How Colorbox should group the image galleries.
fi: Tapa jolla Colorboxin tulee ryhmitellä kuvagalleriat.

en: Custom gallery
fi: Kustomoitu galleria

en: Fallback image style
fi: Varmistus-kuvatyyli

en: Custom (with tokens)
fi: Kustomoitu (korvauskuvioiden kanssa)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
fi: Korvauskuviotuen mahdollistamiseksi sinun on asennettava <a href="@token_url">token moduuli</a>.

en: Administer Pictures
fi: Ylläpidä kuvia

en: Fallback Image style: @style
fi: Varmistus-kuvatyyli: @style

en: Automatic fallback
fi: Automaattinen varmistus

en: A picture mapping associates an image style with each breakpoint defined by your theme.
fi: Kuvakartoitus liittää kuvatyylin kuvunkin teemasi määrittelemään keskeytyskohtaan.

en: Breakpoint group
fi: Keskeytyskohtaryhmä

en: Select an image style for this breakpoint.
fi: Valitse tähän keskeytyskohtaryhmään liittyvä kuvatyyli.

en: Please select at least one mapping.
fi: Valitse vähintään yksi kartoitus.

en: Clone of !label
fi: Klooni -> !label

en: Picture mapping
fi: Kuvakartoitus

en: Picture mapping: @picture_mapping
fi: Kuvakartoitus: @picture_mapping
