Picture (7.x-2.7) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ
