Picture (7.x-2.7) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: File
be: Файл

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Default
be: Прадвызначана

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Caption
be: Загаловак

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
