Picture (7.x-2.7) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Picture
cy: Darlun

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Image style
cy: Arddull delwedd
