Picture (7.x-2.8) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Picture
eo: Bildo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Image styles
eo: Bildaj stiloj

en: Image style
eo: Bilda stilo
