Picture (7.x-2.8) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Picture
ka: სურათი

en: Sizes
ka: ზომები

en: Nothing
ka: არაფერი
