Picture (7.x-2.8) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
