Picture (7.x-2.8) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Picture
lv: Attēls

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Caption
lv: Paraksts

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Image type
lv: Attēla veids

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
