Picture (7.x-2.8) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
