Picture (7.x-2.8) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
