Picture (7.x-2.8) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: File
ta: கோப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Picture
ta: படம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Title text
ta: தலைப்பு உரை

en: Sizes
ta: அளவுகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Image styles
ta: புகைப்பட விதங்கள்

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
