Picture (7.x-2.9) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Picture
eu: Irudia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: create
eu: sortu

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: Title text
eu: Izenburuaren testua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
