Picture (7.x-2.9) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: File
nn: Fil

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Picture
nn: Bilete

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
