Picture (7.x-2.9) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: File
ru: Файл

en: Default
ru: Ниити

en: Picture
ru: Чурук

en: About
ru: Дугайында
