Picture (7.x-2.14) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif
