Picture (7.x-2.14) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Caption
ug: تېما

en: Title text
ug: ماۋزو تېكىستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
