Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: blocked
it: bloccato

en: active
it: attivo

en: Suspend
it: Sospendere

en: Error creating user.
it: Errore nella creazione dell'utente.

en: Flags
it: Contrassegni

en: Lock
it: Bloccare

en: Unlock
it: Sbloccare
