Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Reset
es: Restablecer

en: Password
es: Contraseña

en: blocked
es: bloqueado

en: active
es: activo

en: Suspend
es: Suspender

en: Flags
es: Marcas

en: Lock
es: Bloquear

en: Unlock
es: Desbloquear
