Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: Flags
et: Lipud

en: Lock
et: Lukusta

en: Unlock
et: Tee lukust lahti
