Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: blocked
eu: blokeatuta

en: active
eu: aktiboa

en: Flags
eu: Banderak

en: Lock
eu: Blokeatu

en: Unlock
eu: Desblokeatu
