Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Reset
fi: Palauta

en: Password
fi: Salasana

en: blocked
fi: suljettu

en: active
fi: aktiivinen

en: Flags
fi: Liput

en: Lock
fi: Lukitse

en: Unlock
fi: Avaa lukitus
