Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: Suspend
he: השהה

en: Error creating user.
he: שגיאה ביצירת משתמש.

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Unlock
he: בטל נעילה
