Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: blocked
id: diblokir

en: active
id: aktif

en: Lock
id: Kunci

en: Unlock
id: Membuka
