Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: Lock
lt: Užrakints

en: Unlock
lt: Atrakinti
