Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: Suspend
nl: Uitschakelen

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Unlock
nl: Ontgrendelen
