Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: blocked
oc: blocat

en: active
oc: actiu(s)
