Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: blocked
pl: zablokowany

en: active
pl: aktywny

en: Suspend
pl: Zawieś

en: Error creating user.
pl: Podczas tworzenia użytkownika wysąpił błąd.

en: Flags
pl: Flagi

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Unlock
pl: Odblokuj
