Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Reset
pt: Redefinir

en: Password
pt: Senha

en: blocked
pt: bloqueado

en: active
pt: ativo

en: Suspend
pt: Suspender

en: Error creating user.
pt: Ocorreu um erro ao criar um usuário.

en: Lock
pt: Travar

en: Unlock
pt: Desbloquear
