Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: blocked
sk: blokovaný

en: active
sk: aktívny

en: Flags
sk: Označenia

en: Unlock
sk: Odomknúť
