Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: blocked
sv: spärrad

en: active
sv: aktiv

en: Flags
sv: Flaggor

en: Lock
sv: Lås

en: Unlock
sv: Lås upp
