Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Flags
uk: Прапори

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: ID:
uk: Ідентифікатор:
