Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: blocked
af: geblokkeer

en: active
af: aktief
