Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: blocked
ar: ممنوع

en: active
ar: نشط

en: Advanced
ar: متقدم
