Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: blocked
bg: блокиран

en: active
bg: активен
