Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: blocked
cs: blokován

en: active
cs: aktivní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Lock
cs: Zámek

en: Unlock
cs: Odemknout
