Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: blocked
cy: wedi ei flocio

en: active
cy: weithredol

en: Advanced
cy: Uwch
