Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: blocked
da: blokeret

en: active
da: aktiv

en: Advanced
da: Avanceret

en: Suspend
da: Luk

en: Error creating user.
da: Fejl under brugeroprettelse.

en: Flags
da: Flag

en: Lock
da: Lås

en: Unlock
da: Lås op
