Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Password
de: Passwort

en: blocked
de: Gesperrt

en: active
de: aktiv

en: Advanced
de: Erweitert

en: Suspend
de: Anhalten

en: Error creating user.
de: Fehler beim Erstellen des Benutzerkontos.

en: Flags
de: Kennzeichnungen

en: Lock
de: Sperren

en: Unlock
de: Entsperren
