Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།
