Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: blocked
eo: forbarita

en: active
eo: aktiva

en: Advanced
eo: Specialaj
