Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: blocked
fa: مسدود شده

en: active
fa: فعال

en: Advanced
fa: پیشرفته
