Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Lock
gl: Bloquear

en: Unlock
gl: Desbloquear
