Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Reset
hr: Poništi

en: Password
hr: Lozinka

en: blocked
hr: blokiran

en: active
hr: aktivan

en: Advanced
hr: Napredno
