Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: blocked
hu: zárolt

en: active
hu: aktív

en: Advanced
hu: Haladó

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Flags
hu: Jelölők

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Lock
hu: Lezárás

en: Unlock
hu: Feloldás
