Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: active
is: virkur

en: Advanced
is: Ítarlegt
