Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: blocked
ja: ブロック

en: active
ja: アクティブ

en: Advanced
ja: 高度

en: Suspend
ja: 一時停止

en: Uid
ja: ユーザーID

en: Lock
ja: ロック

en: Unlock
ja: ロック解除
