Kaje™ Picture Passwords (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: blocked
jv: diblokir

en: Advanced
jv: Mahir
